„VYSOČINA HLEDÁ TALENT“

 
Šance pro začínající zpěváky nebo kapely odstartovat opravdovou kariéru v showbusinessu nikdy nebyla tak blízko. Díky projektu „Vysočina hledá talent“ se totiž spojily čtyři mediální a hudební společnosti a jejich spojení nabízí výhercům vskutku unikátní možnosti.
 
Hlavním pořadatelem je jihlavská společnost CN-music s.r.o., která má bohaté zkušenosti s pořádáním hudebních a kulturních akcí. Výherci zajistí vystoupení na hudebních festivalech a oficiální zastoupení.
Pod projektem je podepsaný i Autobus Recording, který výherci zajistí profesionální nahrání promo CD. Vítěz soutěže se ale může těšit také na hudební videoklip. Ten mu včetně námětu a režie zpracuje společnost SB Corporation. Hodně velkou třešničkou na výherním dortu je pak vysílání skladby na Hitrádiu Vysočina, které je posledním ze čtveřice pořadatelů.
 
Myšlenka spojit síly a možnosti uvedených společností a vůbec celý projekt se zrodil v hlavě Ondřeje Němce ze CN-music, který je znám také pod přezdívkou Plešoun. Ondro, pro koho je soutěž „Vysočina hledá talent“ určená?
Tak především všem začínajícím zpěvákům, ale i kapelám. Jedinými podmínkami jsou věk   minimálně 15 let a trvalé nebo alespoň přechodné bydliště v Kraji Vysočina. Chceme totiž, aby soutěž opravdu zůstala regionální záležitostí.
 
Jak se mohou zájemci do soutěže přihlásit?
Je to úplně jednoduché, stačí nejpozději do 31. ledna vyplnit přihlášku, kterou najdete na www.vysocinahledatalent.cz. Součástí přihlášky jsou dvě krátké hudební ukázky, to je ale na zmíněných webových stránkách popsáno.
 
Jak bude soutěž „Vysočina hledá talent“probíhat?
8. února se uskuteční první výběrové kolo. Proběhne  v Hudebním klubu Ježek v Jihlavě a moc se na to těším, protože připravujeme velkou  show, na kterou se může přijít podívat úplně každý a užít si to s námi. V prvním kole bude  o postupu soutěžících ještě rozhodovat porota. Do finále ovšem už pošle talenty z Vysočiny hlasování veřejnosti na internetu,  které rozhodne  také o celkovém vítězi. Finálové kolo proběhne zřejmě v pátek 7. března v Jihlavském Kulturním domě Tunell. Tam vyhlásíme výherce, kterého pošleme  do světa opravdového showbusinessu.
 
Kolik čekáte přihlášek?
Určitě stovky. Ceny pro výherce jsou podle mne  opravdu výjimečné a pro lidi, kteří touží prorazit na poli hudebního showbusinessu exkluzivní. Těším se na to a myslím, že si to užije celá Vysočina. Poslouchejte Hitrádio Vysočina nebo sledujte naše webové stránky a  budete u toho s námi.
LOGO CN-MUSIC  autob  DITvogu0njFjuvy0pjn3di9zBrtdiBsA  vysocina_logo